Passy-Muir Konuşma Valfi

VENTİLATÖR CİHAZINA BAĞLI HASTALARDA KONUŞMA VALFİ PMV 007

Trakeostomi ve ventilatör Cihazına bağlı hastalar tarafından kullanılan tıbbi bir cihazdır.
Trakeostomi tüpünün göbeğine yerleştirildiğinde veya ventilatör devresi
ile aynı hizada olduğunda, Passy Muir Valfi ses akışını ve gelişmiş iletişimi mümkün kılan vokal kıvrımlara, ağıza ve burna hava akışını yönlendirir. Kanıta dayalı araştırmaların yapıldığı yıllar, Passy Muir Valfının hastalara, gelişmiş yutma ve sekresyon yönetimi dahil olmak üzere iletişimin ötesinde çok sayıda klinik fayda sunduğunu göstermiştir.

TRAKEOSTOMİLİ HASTALARDA KONUŞMA VALFİ PMV 2001

PMV 2001 Trakeostomi ve Ventilatör Yutma ve Konuşma Valfi (15mm ID, 23mm OD) standart 15mm trakeostomi tüpü göbeğine tutturulur. PMV 2001 kolay tanımlama için düşük profilli, hafif ve mor renktedir. Ek düşük debili oksijen PMA takılarak Valve yoluyla teslim edilebilir ® 2000 Oksijen Adaptörü. PMV 2001, ventilatöre PMV ® AD22 Adaptörü veya diğer 22mm esnek silikon adaptörü ile bağlanabilir . PMV 2001, Valfi trakeostomi bağlantısına bağlayan ve kaybı önlemek için bir Secure-It ® ile birlikte gelir. Lateks içermez. Abd’de üretilmiştir.

TRAKEOSTOMİLİ HASTALARDA KONUŞMA VALFİ PMV 2000

PMV 2000 (15mm ID, 23mm OD) standart 15mm trakeostomi tüpü göbeğine tutturulur. Bu Trakeostomi ve Ventilatör Yutma ve Konuşma Valfı hafif, düşük profilli ve daha az farkedilecek şekilde şeffaf malzemelerden üretilmiştir. İlave düşük akışlı oksijen, PMA 2000 Oksijen Adaptörünü takarak Valf içinden iletilebilir. PMV 2000, bir ventilatöre PMV ® AD22 veya diğer 22mm esnek silikon adaptörüyle bağlanabilir. PMV 2000, Valfi trakeostomi bağlantısına bağlayan ve kaybını önlemek için bir Secure-It ile birlikte gelir. Lateks içermez. Abd’de üretilmiştir.

TRAKEOSTOMİLİ HASTALARDA OKSİJEN ADAPTÖRÜ PMA 2000

PMA 2000 Oksijen Adaptörü, Passy Muir Valfinin yüzeyine düşük akışlı oksijen (6L / dk’ya kadar) vermek için tasarlanmış küçük ve hafif bir adaptördür . PMV ® 2000 ve PMV ® 2001’e kolayca yapışarak trakeostomili hastalara düşük akışlı oksijen iletimi için portatif ve rahat bir yöntem sunar. Lateks içermez. Abd’de üretilmiştir.

VALF KAYBI ÖNLEYİCİ KİT  PMV Secure-It

PMV Secure-It, Valf kaybını önlemeye yardımcı olmak için PMV 2000, PMV 2001 ve PMV 2020’yi trakeostomi kravatına bağlar. 5 yedek Secure-It ünitesi içeren bir pakette sağlanmıştır. Lateks içermez. Abd’de üretilmiştir.